:: O NASSzanowni Państwo,
niezwykle miło jest nam zaprezentować Państwu ofertę najlepszych miejsc noclegowych na polskim wybrzeżu. Oferta obejmuje zarówno hotele, ośrodki, pensjonaty jak i również gospodarstwa agroturystyczne i kwatery prywatne.

Firma ”Morena Portale Internetowe” specjalizuje się w e-marketingu (marketing internetowy) dla:
- hoteli
- ośrodków wypoczynkowych, sanatoriów
- domów gościnnych, kwater, pensjonatów
- innych obiektów biznesowo – turystycznych.

Jesteśmy dumni z tego iż liczba promowanych obiektów przez nasza firmę Morena-Portale Internetowe w 2011 rok przekroczyła 2500 obiektów w Polsce, skutecznie pozyskując  dla nich klientów.

www.polskiewybrzeze.pl - jest jednym z najlepszych portali turystycznych w Polsce zbudowanym w oparciu o doświadczenia, które zdobyliśmy tworząc  portale pojedynczych miejscowości nadmorskich: Łeba, Rowy, Dziwnów, Krynica-Morska, Darłowo, Mielno, Kołobrzeg, Niechorze, Pogorzelica, Ustronie-Morskie, Sarbinowo....

Serwis charakteryzuje się prostą, przejrzystą prezentacją miejsca noclegu (zdjęcie plus dane teleadresowe, link do www, e-mail). Doceniona forma prezentacji i sprawdzona przez setki tysięcy internautów, którzy stale odwiedzają nasze strony gratulując nam że jesteśmy i pomagamy im znaleźć wymarzony nocleg.

Dzięki współpracy z nami mogą Państwo znacznie zwiększyć ilość klientów i w profesjonalny sposób dotrzeć to klienta – 94% internautów, którzy planują urlop na polskim wybrzeżu trafia na nasze strony.

Jeżeli nasza propozycja zainteresuje Państwa, prosimy o kontakt
z naszymi konsultantami ofertę zamieszczenia wpisu prezentujemy tutaj


 

e-mail biuro@polskiewybrzeze.pl

 
 

 

Portal jest własnością firmy MORENA-PORTALE INTERNETOWE