:: PUBLIKACJE i ARTYKUŁY PRASOWE,
 


Oferujemy Państwu jednorazową publikację informacji prasowej  lub abonament roczny

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani współpracą wystarczy przesłać do nas taką informację mailem na adres: biuro@polskiewybrzeze.pl


Wakacje nad morzem przez cały rok
 

Polskie morze, choć nie najcieplejsze, ma swój niepowtarzalny urok. Spacer plażą nad Bałtykiem to atrakcja na cztery pory roku. Pełne uroku są też wioski, miasteczka i całkiem duże miasta położone wzdłuż polskiego wybrzeża.

Jednym z ulubionych przez Polaków miast położonych nad Bałtykiem jest Kołobrzeg. Główną atrakcją tego uzdrowiska są szerokie plaże i molo, które jest najdłuższą budowlą z żelbetonu w Polsce. Powód, by odwiedzić Kołobrzeg mają także wędkarze, to przez to miasto płynie Parsęta zwana przez wędkarzy królową rzek. Ale przede wszystkim warto Kołobrzeg zobaczyć dla pięknych zachodów słońca. To pełne uroku miasto ma bogatą ofertę noclegów - są apartamenty na każdą kieszeń i ekskluzywne dla wymagających gości. Prócz prywatnych ofert noclegów w malowniczych i kameralnych domkach, Kołobrzeg oferuje spędzenie urlopu w luksusowych nowoczesnych apartamentowcach. Tam można nie tylko wypocząć i się zrelaksować, ale zregenerować organizm i nabrać sił na cały rok. Wiele z tych ośrodków prócz komfortowych warunków oferuje również zabiegi SPA.

Nawet podczas kapryśnej pogody wakacje nad morzem mogą być udane. Apartamenty w Kołobrzegu do wynajęcia zagwarantują ci niezapomniane chwile. W wielu nowoczesnych apartamentowcach można skorzystać z kąpieli w basenie, relaksu w saunie czy odpoczynku w jakuzzi. Gdy na dworze plucha niezapomniane chwile możemy przeżyć nie wystawiając nosa za drzwi. Gabinety SPA w hotelach mają do zaoferowania wiele relaksacyjnych zabiegów. Kąpiel w algach, masaże - kamieniami, stemplami, akupresura, zabiegi upiększające - wybór jest ogromny. Wiele wartych uwagi apartamentów w Kołobrzegu znajduje się tuż przy plaży lub w pobliżu Parku Uzdrowiskowego, który gwarantuje ciszę, spokój i relaks, a jednocześnie bliskość kołobrzeskich atrakcji. Kołobrzeg to miasto idealne - znajdą tam spokój szukający spokoju, zabawę spragnieni zabawy. To miasto, które ciągle się rozwija. To właśnie tam znajdują się najpiękniejsze plaże, które po ostatnio przeprowadzonej rewitalizacji wzbudzają prawdziwy zachwyt! To trzeba zobaczyć!


 

 
 
 
 

 
 

Portal jest własnością firmy MORENA-PORTALE INTERNETOWE