:: REKLAMA
 

                       KAMPANIA NA BILBORDACH LIPIEC 2008
       
           

 

Nasz portal POLSKIEWYBRZEZE.PL jest świetnym miejscem na Państwa reklamę. Portal odwiedza tysiące internautów! Oni wszyscy zobaczą Twoja reklamę.

Korzyści z reklamowania się na naszych stronach to:

Dysponujemy największą bazą noclegową wszystkich miejscowości nadmorskich polskiego wybrzeża. W naszej bazie znajduje się ponad 800 obiektów o zróżnicowanym standardzie (HOTEL - KWATERA).

Odnotowujemy średnio 3800 odsłon serwisu dziennie, z rekordem
4 lipca 2007 roku kiedy to nasz serwis obejrzało 9166 internautów!. Liczba odwiedzin z roku na rok stale rośnie.

Nasz serwis jest dostępny we wszystkich wyszukiwarkach na czołowych pozycjach po słowach kluczowych: miejscowości nadmorskich.

Aby nasz serwis był bardziej rozpoznawalny i znany przeprowadziliśmy kilka kampanii reklamowych.

- na bilbordach (coroczna akcja reklamowa: kwiecień 2005. lipiec 2006, 2007 w Poznaniu i Wrocławiu),
- kampanie reklamowa serwisu w środkach komunikacji MPK Poznań
- reklama w postaci ogłoszeń w Gazecie Wyborczej w dziale Turystyka.
- aktualna reklama to wykupione linki sponsorowane w wyszukiwarce www.google.com dla ponad 35 słów kluczowych kampania trwać będzie przez cały rok 2008.

Nasz serwis działa również na niemieckim rynku. Doskonale wiemy jak wielkie znaczenia dla polskiej turystyki polskiego wybrzeża odgrywa turysta i klient niemiecki. Serwis nasz działa pod adresem WWW.POLNISCHEKUESTE.COM to główny niemieckojęzyczny serwis, który jest odpowiednikiem www.polskiewybrzeze.pl Niemiecką wersje ogląda średnio 650 internautów dziennie,  otrzymujemy wiele e-maili
od naszych niemieckich sąsiadów z gratulacjami za stworzenie produktu, który spełnia ich wymagania i w łatwy sposób pozwala znaleźć to czego szukają. Dla klienta posługującego się językiem angielskim został przygotowany serwis WWW.POLISHCOAST.COM
 


Reklama w naszym portalu ma różne formy. Proponujemy banery poziome u dołu strony, jak i pionowe z boku. Ośrodkom Wypoczynkowym, hotelom, pensjonatom, właścicielom kwater oferujemy wpisy do naszej bazy danych.
 

 

CENNIK REKLAM


WPIS DO BAZY NOCLEGOWEJ* (ADRES + FOTO + LINK)  
apartamenty, kwatery, kampingi, agroturystyka 150,-/rok
pensjonaty 200,-/rok
sanatoria, ośrodki 300,-/rok
hotele 500,-/rok
BANERY NA STRONACH PORTALU*  
baner na stronie głównej portalu 3000zł/rok
baner w dziale noclegi 1500zł/rok
promocja obiektu w dziale POLECAMY 1000zł/rok
promocja obiektu w dziale POLECAMY OŚRODKI 700zł/rok
INNE USŁUGI**  
wykonanie banera (.jpg) 50,-/szt.
wykonanie banera animowanego (flash) 100,-/szt.
wykonanie strony www-wizytówki od 200,-
utrzymanie strony na serwerze 300,-/rok
adres w domenie polskiewybrzeze.pl do zamówionej strony GRATIS!

* podane ceny są cenami netto i należy do nich doliczyć 23% VAT


Zgłoszenia do naszej bazy noclegowej prosimy wysyłać przy użyciu
naszego formularza zgłoszeniowego

Jeśli macie Państwo problem z wysłaniem formularza wystarczy przesłać wszystkie dane mailem na adres: biuro@polskiewybrzeze.pl
 


Administratorem Państwa danych osobowych zebranych w trakcie korespondencji z wykorzystaniem formularza kontaktowego jest Morena-Portale Internetowe Michał Ladrowski z siedzibą w Poznaniu, przy ul. Wrocławskiej 25A, 61-838 Poznań. Dane osobowe mogą być przetwarzane w celach: przedstawienia oferty handlowej, realizacji czynności przed zawarciem umowy lub realizacji umowy, odpowiedzi na Państwa pytania – w zależności od treści Państwa wiadomości. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest artykuł 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady ( EU) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO), tj. realizacja umowy lub podjęcie czynności przed zawarciem umowy, artykuł 6 ust. 1 lit. a RODO, tj. Państwa zgoda artykuł 6 ust. 1 lit. f , tj. prawnie uzasadniony interes administratora – chęć odpowiedzi na Państwa pytania i wątpliwości. Dane osobowe są przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji celu przetwarzania określonego w ust. 3 powyżej , tj. do przedstawienia oferty handlowej, zawarcia umowy , udzielenia odpowiedzi na Państwa pytania lub wątpliwości i mogą być przechowywane do upływu okresu realizacji umowy i przedawnienia roszczeń z umowy. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane na podstawie zgody ma prawo dostępu do danych, ich sprostowania , usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesieniu sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych osobowych , z zastrzeżeniem , że prawo do przenoszenia danych osobowych dotyczy danych przetwarzanych wyłącznie w sposób zautomatyzowany. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane na podstawie zgody , ma prawo do jej odwołania w każdym czasie, bez uszczerbku dla przetwarzania danych osobowych przed odwołaniem zgody. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne , jednak brak ich podania powoduje niemożność realizacji umowy, podjęcia czynności przed zawarciem umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na pytania i wątpliwości.

 

Portal jest własnością firmy MORENA-PORTALE INTERNETOWE